FORMULÁŘ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Děkujeme Vám za projevený zájem o účast na akci ČAVS 2023. Po vyplnění osobních údajů obdržíte na Vámi uvedenou e-mailovou adresu automaticky vygenerované potvrzení s heslem k opětovnému vstupu do formuláře za účelem objednávky dalších služeb a platby.

Osobní a kontaktní údaje

Pohlaví*:
Titul:
Jméno*:
Příjmení*:
E-mail*:
E-mail - ověření*:
Telefon*:
Fax:
Typ účasti*:

Kdo hradí náklady spojené s mou účastí na akci?*:

(Jsem soukromá osoba a samoplátce - nepotřebuji daňový doklad, postačí mi potvrzení o zaplacení.)
(Vyplňte prosím správné fakturační údaje organizace včetně případného IČ. Pozdější požadavky na úpravy fakturační adresy nebudou akceptovány.)
(Vyplňte prosím správné fakturační údaje organizace včetně případného IČ a DIČ. Pozdější požadavky na úpravy fakturační adresy nebudou akceptovány.)

Fakturační adresa

Organizace *:
Ulice / ČP*:
Město*:
PSČ*:
Země*:
IČ:
DIČ:

* Povinný údaj

Informace o zpracování osobních údajů

Na základě Vaší registrace (v dalším kroku) budou Vaše osobní údaje, které jste vyplnili do registračního formuláře, zpracovávány společností GUARANT International spol. s r.o., IČO 45245401, se sídlem Českomoravská 2510/19, Libeň, 190 00 Praha 9, kontakt: info@guarant.cz, jako správcem osobních údajů za účelem zajištění Vaší účasti na této akci. Toto zpracování je nezbytné pro splnění smlouvy mezi Vámi a správcem. Svou registrací potvrzujete, že jste se seznámili s Informacemi o zpracování osobních údajů, kde jsou uvedeny podrobné informace o zpracování osobních údajů správcem.

Přeji si zveřejnit své jméno v seznamu účastníků*

Tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, instituce, město pro účely jejich zveřejnění v seznamu účastníků ČAVS 2023. Tento souhlas uděluji společnosti GUARANT International spol. s r.o., IČO 45245401, se sídlem Českomoravská 2510/19, Libeň, 190 00 Praha 9, kontakt: info@guarant.cz. Dále beru na vědomí, že budou-li moje osobní údaje použity v tištěné verzi seznamu, nebude správce následně schopen je odstranit z těch seznamů, které v souladu s tímto souhlasem předal dalším příjemcům, s čímž souhlasím.
Současně prohlašuji, že jsem se seznámil/seznámila s Informacemi o zpracování osobních údajů, kde jsou uvedeny podrobné informace o zpracování osobních údajů. Tento souhlas uděluji dobrovolně a mám právo jej kdykoliv odvolat prostřednictvím e-mailové adresy info@guarant.cz.

Přeji si být informován/a o akcích podobného zaměření*

Zaškrtnutím udílím souhlas se zpracováním mého elektronického kontaktu pro účely zasílání newsletteru o akcích organizovaných společností GUARANT International spol. s r.o., IČO 45245401, se sídlem Českomoravská 2510/19, Libeň, 190 00 Praha 9, kontakt: info@guarant.cz. Současně prohlašuji, že jsem se seznámil/seznámila s Informacemi o zpracování osobních údajů, kde jsou uvedeny podrobné informace o zpracování osobních údajů touto společností jako správcem osobních údajů. Tento souhlas uděluji dobrovolně a mám právo jej kdykoliv odvolat.